Bursa Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

SOMON DNA :
Somon DNA sı, cilt yapısını destekler, güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlenmesini sağlar. Cildin sıkılığını, elastikiyetini ve parlaklığını artırır. Etkin cilt yenilenmesi ve yapılandırılmasını sağlar. Pürüzsüz, sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir ışıltı kazanır. İlk seanstan itibaren ciltteki etki anında görülür ve kademeli olarak her seanstan sonra artar. Bu tedavi tüm cilt tiplerine uygundur.

• Cilt yapısının düzenlenmesinde ,
• Yüz, boyun-dekolte, el ,dudak bölgelerinin yenilenmesi, onarımı ve gençleştirilmesinde,
• Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılmasında (şişlik ve koyu halkaların giderilmesinde)
• Hamilelik sırasında ve kilo alıp vermeler sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde,
• Hormonal saç dökülmesi tedavisinde,
• Akne skarlarının tedavisinde
• İç kol ve dizden görülen sarkma ve çatlak tedavilerinde kullanılır.

H100 AŞISI :


JALUPRO GENÇLİK SERUMU :
Jalupro® Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.

Cildinizi Nemlendirir
İçeriğindeki hyalüronik asit cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır.

Daha Genç bir Görünüm Sağlar
Patentli aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlar.

Canlı ve Parlak bir Cildiniz Olur
Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi geri vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Hızlı ve Etkili Sonuç Verir
Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi zamanın etkilerinin kolay gözlemlendiği bölgelerde çok hızlı sonuç verir.

Uzun Süreli Etki Sağlar
İçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etki sunar.

Mevcut herhangi bir yan etki var mı?
Jalupro® Gençlik Serumu İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilmiş patentli içeriği sayesinde güvenli uygulamaya imkan verir. Yapılan klinik çalışmalarında plaseboya benzer yan etki profiline sahip olduğu gösterilmiştir.

Jalupro® Gençlik Serumu uygulamasından sonra sonuçları ne zaman görebilirim?
Jalupro® Gençlik Serumu uygulamasının sonuçları, uygulamadan sonraki gün görmeye başlayacaksınız. Jalupro® Gençlik Serumu’nun etkisi, gözle görünür canlanma ve nem, devam eden seanslarla kırışıklık ve sarkmalarda azalma olarak kendini gösterecektir. İlk ayın sonunda cilt yaşınızın 10 yıl geriye döndüğünü göreceksiniz.

JALUPRO® Uygulama Alanları
JALUPRO® Gençlik Serumu nemini ve canlılığını yitirmiş, yaşlanma belirtileri başlamış ciltlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş hyalüronik asit ve patentli aminoasit kombinasyonu içeren bir üründür.
Jalupro® Gençlik Serumu;
- cilde nem ve canlılık kazandırma,
- ince kırışıklıkları giderme
- cilt elastikiyetini geri kazandırma
- akne izlerini giderme
- boyun ve dekolte bölgesi kırışıklık tedavisi
amacıyla kullanılabilir.

JALUPRO® Gençlik Serumu uygulamasında, hekiminiz cilt tipinize ve probleminize göre Classic ya da HMW formları ile sizin için doğru tedavi protokolünü belirleyecektir.

Uluslararası Güvence
JALUPRO® Professional Derma’nın İsviçre Laboratuarlarında geliştirilmiş bir ürün olup Türkiye ve Yurtdışında sağlık kuruluşlarından onay almış bir üründür.

AQUASHINE BTX :